KONST / Litografier / Serigrafi 15207239
nr 1520 7239
Marcel Strüwer-van Zuylen
(f. 1969)
Serigrafi, Marcel Strüwer-van Zuylen (f. 1969), Komposition, Signerad. EA-upplaga (Épreuve d’artiste), bladets mått: 68x48 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 6 februari 2023
kl 19:56:16
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)